Evelyn po prvýkrát ukázala svojho chlapa: Prečo sme ho doteraz nikde nevideli?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V relácii Nové bývanie dizajn sme opäť nahliadli do súkromia zaujímavých ľudí. Tentoraz nás do svojho hniezdočka lásky povolala známa komička Evelyn, aby sme jej pomohli s doladením a zútulnením interiéru. Za všetkým sa skrývalo veľké prekvapenie, ktoré chcela pripraviť pre svojho priateľa Peťa. Spolu si nedávno kúpili starší byt v pôvodnom stave s bezmála sto štvorcovými metrami. Na prerobenie si zvolili spálňu, aby tak získali aspoň jednu izbu, kde by sa mohli skutočne cítiť ako doma. Náš šikovný tím opäť predviedol úžasnú prácu a z niekdajšieho skladiska vecí vytvoril útulnú spálňu vo fialovej farbe s originálnymi doplnkami.  

Evelyn - Priatel

Zdroj: Evelyn nám predstavila svojho priateľa Peťa priamo v ich hniezdočku lásky.

S výsledkom nebola nadmieru spokojná len Evelyn, ale aj jej prekvapený priateľ Peťo, s ktorým tvoria pár už približne dva roky: „Netušil som vôbec, že na mňa niečo chystá. Bolo to pre mňa veľké prekvapenie, je to krásne.“ V momente, keď sa komičkin chlap objavil na obrazovkách, mnohí z vás sa sami seba pýtali, kde ho doteraz Evelyn ukrývala. „Nechceme riešiť náš vzťah na verejnosti, načo? Peťovi to nie je úplne príjemné,“ vysvetľuje Evelyn. Jej polovička si jednoducho žije svoj vlastný život a nemieni doň zasahovať verejnosť. Obom sa však teraz v prerobenej izbe žije úžasne. Na byte však majú ešte stále veľa práce vo zvyšných izbách. Ako to podľa vás pristane Evelyn a jej priateľovi?

Ďakujeme za vaše názory

Fotka