Evelyn vníma negatíva šoubiznisu po svojom: Kašlem na všetkých hejterov!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Sitkom Svet podľa Evelyn nám spríjemnil jesenné a zimné večery a jeho predstaviteľom zmenil život k lepšiemu. Pre všetkých fanúšikov máme skvelú správu, už v sobotu sa opäť stretnú štyria hlavní predstavitelia v celebritnej výzve Mojej mamy. Evelyn so Števom zabojujú proti Kristíne Farkašovej s Lukášom Dózom. Počas natáčania sme sa hlavnej predstaviteľky spýtali, čo nové jej život v posledných mesiacoch priniesol. „Nemám dokopy nič nové. Môj život je veľmi zaujímavý. Začali sme so Števkom točiť vtipné videá. Zasa som sa k nim akoby vrátila,“ prezrádza Evelyn.

Účinkovanie v sitkome si dodnes nevie vynachváliť.  „Pre mňa to bolo v tom dobré, že som zažila takú pracovnú atmosféru, akú ešte nikdy. Uvedomila som si, že to je to, čo chcem robiť s ľuďmi, s ktorými to chcem robiť,hovorí obľúbený komička, ktorá by do niečo podobného šla znova aj o polnoci. Teraz sa však venuje  najmä úspešnému dokončeniu vysokej školy a písaniu diplomovej práce. Sem-tam si však predsa len o sebe stále prečíta šokujúce veci v bulvári. Nedávno ju napríklad odfotili v kine s cudzím chlapom bez frajera. Vysvitlo, že išlo len o jej kamaráta. Evelyn sa však vie s neprajníkmi a negatívami šoubiznisu vysporiadať po svojom. „Nevnímam ich, načo sa tým zapodievať. Postupom času sa dá voči tomu vyzbrojiť. Človek si spraví škrupinku a povie si, že okey, načo,“ hovorí Evelyn. 

Hercov zo seriálu Svet podľa Evelyn uvidíte v celebritnej výzve Moja mama varí lepšie ako tvoja už túto sobotu o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka